AşkAşk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AşkAşk

Aşk

AnasayfaPortaLLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Schumacher: '1991'de yeni başlamış gibiyim

YazarMesaj
мєят_нαηвαу
Moderatör
Moderatör
мєят_нαηвαу

Erkek Mesaj Sayısı : 65
Nerden Nerden : İstanbul/ÜMRANİYE

Cüzdan
Para Para: 100
Altın Altın: 100

Schumacher: '1991'de yeni başlamış gibiyim Empty
MesajKonu: Schumacher: '1991'de yeni başlamış gibiyim   Schumacher: '1991'de yeni başlamış gibiyim EmptySalı Şub. 02, 2010 10:01 pm

Dün öğleden sonraki bölümde Mercedes W01'in kokpitine geçen Alman pilot, çok fazla zamanı olmamasına karşın hızından hiçbir şey kaybetmediğini gösterdi.

Takım arkadaşı Nico Rosberg'in yaklaşık yarım saniye önünde yer alarak günü üçüncü sırada tamamlayan Schumacher, uzun bir aradan sonra araca geçmenin, bir çocuğun yeni bir oyuncakla oynarken yaşadığı duyguları hissettiğini söyledi.

Testlerin ardından gazetecilere konuşan Schumacher, "Tıpkı 1991'deki gibi, gerçekten. F1'e ilk çıktığımda ilk turda şok olmuştum, ikinci turda ve sonraki turlarda aşırı heyecanlıydım. Şimdi de aynısı oldu" dedi.

Alman pilot, "Kendimi, oyuncağıyla keyifle oynayan genç bir çocuk gibi hissediyorum" ifadesini kullandı.

Ferrari'de geçirdiği 13 yılın ardından Mercedes aracında yarışan Schumacher, "Doğal olarak eski aracımı pistte görüp içinde oturamayınca, tuhaf bir duygu yaşıyor insan. Fakat kardeşimi (Massa) kokpitte, pistte görmek güzeldi. Bu hafta Ferrari'deki arkadaşlarla görüşmekten çok memnun oldum" dedi.

Günü 40 tur yaparak tamamlayan Schumacher, "Sanırım çok iyi bir iş çıkardık. Herkes çok iyi çalıştı" şeklinde konuştu. Schumacher ayrıca, boynundaki ağrıların yeniden nüksetmesi yönündeki endişelere rağmen, fiziksel hiçbir problemi olmadığını kaydetti.

Schumacher: '1991'de yeni başlamış gibiyim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ferrari yeni aracı F10'u tanıttı
» Ferrari yeni sezondan çok umutlu
» Beşiktaş'ın yeni yöntemindeki gazeteci kim?