AşkAşk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AşkAşk

Aşk

AnasayfaPortaLLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kızdan Serserisine Son Mektup.

3 posters
YazarMesaj
CansuYeni
Bayan Moderatör
Bayan Moderatör
CansuYeni

Kadın Mesaj Sayısı : 94

Cüzdan
Para Para: 500
Altın Altın: 500

Kızdan Serserisine Son Mektup. Empty
MesajKonu: Kızdan Serserisine Son Mektup.   Kızdan Serserisine Son Mektup. EmptyPtsi Şub. 01, 2010 3:44 pm

KIZ ) Elime sonkez aldım kagıt kalemi bu sana son mektubum postacı son birkez haber getirecek benden sana canım bilirim aldırmazsın hiçbir şeye ne sevgiye nede hislere şimdi elimde bir sigaravar bugün çok içtim bilirim kızacaksın içme demiştim diyeceksin ama ben yine aynı cevabı verecegim dertliyim son kez bu kalp derdimle dolu bu mektubum da seni ne kadar çok sevdigimi özledigimi yazmıyacagım artık degiştim ben senin umursamaz tavırlarından bıktım serserim takmıyorum artık bende seni hani bende bir resmin varya arkadaşıma verdim serserim çok beyenmiş seni alsenin olsun dedim ama dikkat etmesinide söledim olurya çıkar sanız boynuz lamasın seni dedim yüzünün şeklini görmeni isterdim serserim bu mektup diyerine ben zemiyor degilmi dün gece yıktın öldürdün beni serserim dilim deki hece bir kurşun gibi saplandı yüregime tüm gece kanadı durmadan gözlerim doldu aglayamadım yataklara düştüm ne zamandır ama iyi oldu aslında seni umursamıyorum artık sen ne demiştin serserim üzülme üzülmüyorum zaten gülüyorum bu acıların getirdigi mutsuzlugu seviyorum lanet olsun sana serserim bu kadar degersiz miydi sevgim biliyorsun ben seni çok sevdim bu sana son mektubum serserim yak istersen istersen başkalarına okut yada ewet içip içip agla ama şunu bilki bu sana son mektubum bundan sonra hayin yazar mezar taşında bir ölüsün sen artık hatıralarım da…
SERSERİ ) Bu gün hiç beklemedigim bir anda mektubunu aldım güzelim son mektubum demişsin inan mam sen dayanamazsın ben sizlige erirsin biter sin günden güne bak ne diyorum güzelim gönlün olsun senin bir kaç gün çıkalım sevinirsin belki hediye olur yada bir elma şekeri sen ben siz yapamazsın güzelim seni öptügüm o ilk anı hatırla nasılda çocuklar gibiydin bayılıcaksın diye çok korkmuştum güzelim ben senin gibi neler geçirdim elimden bilirim harbin yok sevmeden sevilmeden sen beni gerçekten sevdinmi güzelim sana bu mektubu bardan yazıyorum az önce birkaç çocuk dövdük güzelim onların şerefine içiyoruz arkadaşlarla bak güzelim ben sana ne demiştim hatırlamıyorum üzülme yazmışsın sahiden dedimmi içkiliyken herhalde bilirsin yıktın yazmışsın sahiden yıkıldınmı umursamazsın sanmıştım takmazsın diye ummuştum ama madem beni unuttun ozaman bu sana son sözüm olsun bende seni bende seni sevdim haberin olsun güzelim…

KIZIN ARKADAŞIN DAN SERSERİ YE ) Seni tanımıyorum serseri ama arkadaşım seni çok sevdi son mektup demişti dogru hem o seni çok tan unuttu , seni çok beyendim be serseri belki seversin belkideee güzelim demişsin bizim kine bende seni zevkli bilirdim ben ondan daha güzelim bak serseri ben seni ondan daha çok severim telefon numaramı yazıyorum arkada onu aradıgın gibi beni de ara ayrıca senin güzel garip leşti bu ara kalbim agrıyor diyor doktor bir teşhis koyamıyor aman canım o da bir başka aglasada gülüyorum der etrafa sakın unutma beni ara serseri…

SERSERİ DEN ARKADAŞ A
) Bak kızım ben seni sevmedim daha en başın da ben güzelimi sevdim her şeyden çok o bana serserim derdi canın dan kopar casına sen ise serseri diyorsun bana sokakta kalmış casına senin gibi arkadaş olmaz olsun güzellige gelin ce ise kimse yarışamaz benim güzelim le şimdi bırak bunları son mektup derken yalan sanmıştım şimdi daha beter içer oldum her gece sarhoşum bir dahaki mektup ta güzelimden bahset bana şimdi gerçekten mutlumu yoksa başkasınımı seviyor hasta demiştin kalbindenmi hasta yoksa bu aşk hastalıgımı benden başkası ilemi çabuk yaz arkadaş her şeyi arkadaş her şeyi anlat bana anladımki yaşayamam ben onsuz bu dünyada yaşayamam…

ARKADAŞ TAN SERSERİ YE ) Afeder sin serseri yanlış yapmışım ben o seni gerçekten çok sevmiş son nefesin de bile adını söyledi yüregim parçalandı anlayamazsın serserim deyişini duysaydın gözleri kapanırken aşkın öyle sarmışki bedenini kaybedince yaşayamadı öldü işte son mektub unda ne yaptın içip içip aglıyormuş sun o şimdi mezarında huzurlu yatarken yılan lara bile seni anlatır şüpen olmasın zaten mezar taşında seni sevmiştim serseri yazısını görünce anlarsın belki bir umut vardı yaşamasında ama senin de ciddi olmandı bir kaç gün çıkalım demişsin ona elma şekeri olur demişsin işte o vurdu senin güzelini indi zavallıcıgın yüregine şimdi mezarında derin bir uykuda sevgiside sonsuz laştı onunla aslında o hiç istemedi öldügünü bilmeni ama dayanamadım yazdım işte şimdi ne yaparsın nasıl yaşarsın içermisin adam mı döversin sende onu sevmiştin öyle yazmışsın öyleyse bırak aşkınız yaşasın…
SONUÇ ) Bir kaç gün sonra serserinin odasın da bir not bulunur bu notta iki cümle yazar ( sana geliyorum güzelim seni çok seviyorum güzelim çok….

No
мєят_нαηвαу
Moderatör
Moderatör
мєят_нαηвαу

Erkek Mesaj Sayısı : 65
Nerden Nerden : İstanbul/ÜMRANİYE

Cüzdan
Para Para: 100
Altın Altın: 100

MesajKonu: Geri: Kızdan Serserisine Son Mektup.   Kızdan Serserisine Son Mektup. EmptyPtsi Şub. 01, 2010 3:54 pm

Harika Öt3si..
Orhan Akyol
Administratör
Administratör
Orhan Akyol

Erkek Mesaj Sayısı : 72
Nerden Nerden : İstanbul / Üsküdar

Cüzdan
Para Para: 99999999999999999999999
Altın Altın: 99999999999999999999999

MesajKonu: Geri: Kızdan Serserisine Son Mektup.   Kızdan Serserisine Son Mektup. EmptyPtsi Şub. 01, 2010 6:50 pm

Bunu artık ezbere biliyorum ya (:

TeşekkürLer
CansuYeni
Bayan Moderatör
Bayan Moderatör
CansuYeni

Kadın Mesaj Sayısı : 94

Cüzdan
Para Para: 500
Altın Altın: 500

MesajKonu: Geri: Kızdan Serserisine Son Mektup.   Kızdan Serserisine Son Mektup. EmptyPtsi Şub. 01, 2010 8:13 pm

Rica ederiiim
Videosu vardı hatta gına geLmişti artık Smile ama her izLedigimde aglıyorum o baska Smile
Orhan Akyol
Administratör
Administratör
Orhan Akyol

Erkek Mesaj Sayısı : 72
Nerden Nerden : İstanbul / Üsküdar

Cüzdan
Para Para: 99999999999999999999999
Altın Altın: 99999999999999999999999

MesajKonu: Geri: Kızdan Serserisine Son Mektup.   Kızdan Serserisine Son Mektup. EmptySalı Şub. 02, 2010 1:15 pm

Ağlatıcak kadar fena yani (:

Kızdan Serserisine Son Mektup.
1 sayfadaki 1 sayfası