AşkAşk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AşkAşk

Aşk

AnasayfaPortaLLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'Bir tebessüm dünyaya bedel'

YazarMesaj
мєят_нαηвαу
Moderatör
Moderatör
мєят_нαηвαу

Erkek Mesaj Sayısı : 65
Nerden Nerden : İstanbul/ÜMRANİYE

Cüzdan
Para Para: 100
Altın Altın: 100

'Bir tebessüm dünyaya bedel' Empty
MesajKonu: 'Bir tebessüm dünyaya bedel'   'Bir tebessüm dünyaya bedel' EmptyÇarş. Şub. 03, 2010 3:20 pm

Alex ile Arda'nın bağışladığı formalarla, Kızıltepeli 10 çocuğa bilgisayar alındı.

İki büyük kulüp Fenerbahçe ve Galatasaray'ın kaptanları Alex ile Arda Turan, Mardin Kızıltepeli çocuklar için birleşti. İki yıldızın imzalayıp Mardin Kızıltepe'deki özel bir dersanenin müdürüne teslim ettiği formalar, açık artırmaya çıkarıldı. Kızıltepe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sıraç Atan'ın destekleriyle satılan formalardan elde edilen gelirle, "Geleceğin Tohumları Filizleniyor" projesi doğrultusunda ilçedeki kız meslek lisesi laboratuvarına bilgisayar alındı. Alex'in formasını, Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Şahin, Arda Turan'ın Mardin eski milletvekili Süleyman Bölünmez tarafından 5'er bilgisayar karşılığında satın alındı.

Diğer kaptanlara teşekkür
Her zaman bu tür projelere açık olduğunu vurgulayan Fenerbahçe Kaptanı, "Tek bir öğrencinin bile iyi eğitim almasını sağlamak ve yüzündeki tebessümü hissedebilmek benim için dünyalara bedel. Bu tür projeler için değil bir, bin forma bile vermeye hazırım. Yeter ki bunun sonunda eğitim ve öğrenciler için bir şeyler yapmış olalım. Arkadaşım olan diğer takımların kaptanlarına da teşekkür ederim" dedi

'Bir tebessüm dünyaya bedel'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gülüşün Herşeye bedel Sevdiğim